413 rezultate u gjendën
Erdit Asllanaj në një lidhje të fshehtë? Ja si përgjigjet aktori në “Top Arena”

Erdit Asllanaj në një lidhje të fshehtë? Ja si përgjigjet aktori në “Top Arena”

Aktori i njohur i “Portokalli”, Erdit Asllanaj, ishte i ftuar në “Top Arena”, i cili përveç futbollit, foli dhe për jetën e tij personale. Në intervistën e vërtetë apo gënjeshtër me moderatoren Alesia Bamin, ai mohoi se ishte në një lidhje të fshehtë. Alesia: Ke një të dashur të fshehtë? Erditi: E pavërtetë. Alesia: Po […]
Takimi trepalësh në Bruksel i kryenegociatorëve, Bislimi: Serbia ishte e interesuar vetëm për Asociacionin

Takimi trepalësh në Bruksel i kryenegociatorëve, Bislimi: Serbia ishte e interesuar vetëm për Asociacionin

Kryenegociatorët e Kosovës dhe Serbisë, Besnik Bislimi dhe Petar Petkoviç u takuan sot në Bruksel në kuadër të dialogut të ndërmjetësuar nga Bashkimi Evropian. Kryenegociatori i Kosovës, Besnik Bislimi tha se Serbia ishte e interesuar për vetëm një pikë të marrëveshjes bazike, atë për themelimin e Asociacionit të komunave me shumicë serbe. Bislimi ka bërë […]
Fiks Fare/ Historia e 29-vjeçarit që punoi në shtëpi bari në Angli, por s’e paguan: Nuk i denoncoj dot, kanë lidhje me …

Fiks Fare/ Historia e 29-vjeçarit që punoi në shtëpi bari në Angli, por s’e paguan: Nuk i denoncoj dot, kanë lidhje me …

I riu që punoi në shtëpi bari në Angli rrëfen historinë e tij në Fiks Fare. Si shkoi në Angli me kamion, eksperiencën si kultivues hashashi dhe rikthimin në Shqipëri i papaguar për punën e bërë. Emisioni Fiks Fare solli dëshminë e një të riu nga Dibra i cili ka kërkuar ndihmën e emisionit investigativ, […]
Turqia siguron biletën për në çerekfinale, Demiral mund Austrinë

Turqia siguron biletën për në çerekfinale, Demiral mund Austrinë

LEIPZIG, GERMANY – JULY 2: Merih Demiral of Turkey scores the first goal during the UEFA EURO 2024 round of 16 match between Austria and Turkiye at Football Stadium Leipzig on July 2, 2024 in Leipzig, Germany. (Photo by Chris Brunskill/Fantasista/Getty Images) Turqia mori biletën e fundit për në çerekfinale pasi mundi Austrisë me rezultatin […]
Akuzat për trafik droge, kryebashkiaku i Malësisë së Madhe i përgjigjet PD: Jam i hapur për çdo hetim

Akuzat për trafik droge, kryebashkiaku i Malësisë së Madhe i përgjigjet PD: Jam i hapur për çdo hetim

MALËSI E MADHE- Kryetari socialist i Bashkisë së Malësisë së Madhe Tonin Marinaj i është përgjigjur kërkesës së Partisë Demokratike për verifikimin e figurës së tij. Sipas PD, Marinaj akuzohet nga Prokuroria e Antimafias Italiane si drejtues i një organizatë kriminale të trafikut ndërkombëtar të drogës. Lidhur me pretendimet e opozitës, Marinaj përmes një postimi në […]
“Më detyruan ta bëj operacionin në privat!”/ Pacientja përballet me mjeken Alketa Pere: Të kurova me dashuri

“Më detyruan ta bëj operacionin në privat!”/ Pacientja përballet me mjeken Alketa Pere: Të kurova me dashuri

TIRANË- Mjekja Alketa Pere, e cila u pezullua nga detyra pas skandalit të zbuluar në spitalin Onkologjik është përballur me një paciente të saj. Në një lidhje telefonike me “Top Story”, pacientja Fatmira Vata rrëfeu se e kanë detyruar që të mjekohej në spital privat, atje ku edhe kreu procedurën e operacionit. Por pasi pacientja bëri […]
Alketa Pere ‘ia pason topin’ Edmond Gashit: Pëlqen të ketë punë në klinikën private

Alketa Pere ‘ia pason topin’ Edmond Gashit: Pëlqen të ketë punë në klinikën private

TIRANË- Mjekja e përfshirë në skandalin e Onkologjikut, Alketa Pere nuk i ka kursyer akuzat për kolegun e saj, Edmond Gashin. Në fjalën e saj, teksa ishte e ftuar në emisionin “Top Story” u shpreh për Gashin se e kishte kuptuar se ai kishte dëshirë të kishte punë në klinikën e tij private. “Gashi e […]
Demiral e fut përsëri topin në rrjet, reagon Austria shkurton diferencën

Demiral e fut përsëri topin në rrjet, reagon Austria shkurton diferencën

Turqia shënon golin e dytë. Dueli i sotëm mes Austrisë dhe Turqisë mbyll fazën e parë me eliminim direkt në Euro 2024 dhe vulos emrat e 8 çerekfinalisteve të turneut. Dy skuadrat në fjalë kanë bërë paraqitje mjaft të mirë në fazën në grupe, sidomos Austria e cila fitoi grupin e vet në të cilën […]
Demiral, heroi i Turqisë, kualifikim në çerekfinale pas triumfit me Austrinë

Demiral, heroi i Turqisë, kualifikim në çerekfinale pas triumfit me Austrinë

Turqia është skuadra e fundit që kualifikohet në çerekfinalet e Europianit pas fitores 1-2 me Austrinë në Leipzig. Sfida nisi me një ritëm të çmendur, me turqit që gjetën rrjetën pas 57 sekondash me Merih Demiral. Austriakët provuan të barazonin, por ishte sërish Demiral në minutën e 59’ që shënoi të dytin për Turqinë dhe […]
Kompletohen çerekfinalet/ Ja kur do të luhen takimet e fazës tjetër në Europian

Kompletohen çerekfinalet/ Ja kur do të luhen takimet e fazës tjetër në Europian

Faza çerekfinale e Europianit është kompletuar pas kualifikimit të Holandës dhe Turqisë ditën e sotme. “Tulipanët” mundën 0-3 Rumaninë, ndërsa turqit triumfuan 1-2 kundër Austrsisë. Kështu të dyja skuadrat do të ndeshen me njëra-tjetrën në çerekfinale më 6 korrik në orën 21:00 në Berlin. Po në këtë ditë Anglia do të luajë kundër Zvicrës në […]
U transferua nga Napoli te Lacio me parametër zero, Elseid Hysaj mund të bëhet “sheik”

U transferua nga Napoli te Lacio me parametër zero, Elseid Hysaj mund të bëhet “sheik”

E ardhmja e Elseid Hysajt pritet të jetë larg Lacios. Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare nuk bën më pjesë në planet e klubit bardhekaltër dhe tashmë duhet të kërkojë një sistemim të ri për të vazhduar karrierën e tij. Sipas mediave italiane, për futbollistin e Kombëtares shqiptare kanë shfaqur interes klube nga Lindja e Mesme që […]
Turqia kualifikohet në çerekfinale, Demiral realizon dopietë dhe eliminon i vetëm Austrinë (Video)

Turqia kualifikohet në çerekfinale, Demiral realizon dopietë dhe eliminon i vetëm Austrinë (Video)

Turqia është ekipi i fundit që pret biletën për në fazën çerekfinale të “EURO 2024”. Skuadra e drejtuar nga Vinçenco Montela ka mposhtur me rezultatin 1-2 Austrinë në “Red Bull Arena” të Lajpcigut. Turqit zhbllokuan ndeshjen që në minutën e parë të takimit. Pas zhvillimit të një goditje nga këndi, portieri austriak shmangu autogolin, por […]
Përcaktohen çiftet e 1/8- ve, dy finale të parakohshme në “EURO 2024”; fati i buzëqesh Holandës

Përcaktohen çiftet e 1/8- ve, dy finale të parakohshme në “EURO 2024”; fati i buzëqesh Holandës

“EURO 2024” ka ulur sonte në mbrëmje siparin e ndeshjeve të raundit të 1/16 me sfidën e fundit mes Austrisë dhe Turqisë, e cila përfundoi me rezultatin 1-2. Golat për ekipin turk u realizuan nga Mehdi Demiral me një dopietë, ndërsa Gregorish shkurtoi diferencën për austriakët, por goli i tij vlejti vetëm për statistikë. Skuadra […]
“Akuzohet nga Antimafia italiane”, pas kërkesës së PD për Prokurorinë, reagon kryebashkiaku

“Akuzohet nga Antimafia italiane”, pas kërkesës së PD për Prokurorinë, reagon kryebashkiaku

Kryebashkiaku i Malësisë së Madhe, Tonin Marinaj ka reaguar pasi PD i kërkoi Prokurorisë së Përgjithshme që ta verifikojë. Kjo kërkesë e PD erdhi pasi Marinaj akuzohet nga Prokuroria e Antimafias Italiane si drejtues i një organizatë kriminale të trafikut ndërkombëtar të drogës. Marinaj, ndërsa hedh poshtë akuzat, e konsideron këtë një ‘skenar të turpshëm […]
“Isha me trauma nga burri”, perlat e mjekes Alketa Pere: OPGJ-në e gënjeve që mora 10 mijë lekë nga Mondi, u mërzita dhe doja të ikja

“Isha me trauma nga burri”, perlat e mjekes Alketa Pere: OPGJ-në e gënjeve që mora 10 mijë lekë nga Mondi, u mërzita dhe doja të ikja

Mjekja e Onkologjkut Alketa Pere nuk di të ndalet. Ajo ka dalë sot në Top Story, ku nuk ka fund gallata. Mjekja tha se arsyeja që firmoste që pacientët të shkonin te klinika private ishte se kishte pësuar traumë nga burri i saj. Alketa Pere: Burri im vuan nga një sëmundje kronike, në Onkologjik e […]
Takimi i Ramës me mjekët e Onkologjikut, Alimehmeti: Nuk shikon raportin e KLSH, por u hedh fajin të tjerëve

Takimi i Ramës me mjekët e Onkologjikut, Alimehmeti: Nuk shikon raportin e KLSH, por u hedh fajin të tjerëve

Mjeku epidemiolog Ilir Alimehmeti ka komentuar skandali te Onkologjiku dhe deklaratat e Ramës në takimin e zhvilluar me mjekët dhe infermierët e këtij spitali. Ai tha se Rama se vijon me të njëjtin qëndrim, duke ia hedhur fajin të tjerëve. Alimehmeti shtoi se Rama premtonte në vitin 2013 shëndetësinë falas, ndërsa sot rezulton se 60% e shërbimeve […]
“Doktoresha po më sjell vërdallë, kafen ia dhashë”, komenti i mjekes së Onkologjikut për përgjimet: Më solli një vazo me lule

“Doktoresha po më sjell vërdallë, kafen ia dhashë”, komenti i mjekes së Onkologjikut për përgjimet: Më solli një vazo me lule

Mjekja e pezulluar, e përfshirë në skanalin e Onkologjikut, Alketa Pere tha se kurrë nuk ka marrë “kafe” nga pacientët e saj. Keni marrë para nga Edmond Gashi? Alketa Pere: Kurrë, kur deklarova në OPGJ, pak në presion e oficeres gjyqësore, I thash aman më lër të iki se më ka dhënë Edmond Gashi një […]
Qytetari pi helm jashtë dyerve të SPAK, transportohet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore

Qytetari pi helm jashtë dyerve të SPAK, transportohet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore

Adresa: Rr.”Panorama” (prapa shkolles “Harry Fultz”). Nd.3, H.14, Ap.3, Njesia bashkiake nr.9, Kodi postar 1016, Tirane. Website: www.panorama.com.alNIPT: K22112005E Për reklama në gazeta “Panorama”, të kontaktoni te:Sekretaria: 042403207Agjente MarketinguErinda Topi: 0688019400 Privacy Policy Burimi
Aksident i rëndë në Memaliaj/ “Benzi” përplaset me “BMW”, disa të lënduar. Ja shkaku

Aksident i rëndë në Memaliaj/ “Benzi” përplaset me “BMW”, disa të lënduar. Ja shkaku

Adresa: Rr.”Panorama” (prapa shkolles “Harry Fultz”). Nd.3, H.14, Ap.3, Njesia bashkiake nr.9, Kodi postar 1016, Tirane. Website: www.panorama.com.alNIPT: K22112005E Për reklama në gazeta “Panorama”, të kontaktoni te:Sekretaria: 042403207Agjente MarketinguErinda Topi: 0688019400 Privacy Policy Burimi
“Pjesë e dosjes edhe komunikimet në…”- Gazetari për skandalin te Spitali Onkologjik: Ja cilat janë tre çështjet kryesore që po hetohen nga Prokuroria

“Pjesë e dosjes edhe komunikimet në…”- Gazetari për skandalin te Spitali Onkologjik: Ja cilat janë tre çështjet kryesore që po hetohen nga Prokuroria

Gazetari Armand Bajrami komentuar skandalin te Onkologjiku në QSUT ku tha se tre çështjet që po hetohen janë; transferimi i pacientëve në klinikën private, nxjerrja e ilaçeve të farmacisë së spitalit në farmaci private, si dhe mos vënia në funksion të pajisjes së kobaltit. I ftuar në emisionin “Open” në News24, Bajrami u ndal duke […]