Lifestyle
68 rezultate u gjendën
“I kam dhënë 10 vite makinës pa patentë”, Dren Abazi zbulon “sekretin” në “Top Arena”: Vëllai më ka prishur punë

“I kam dhënë 10 vite makinës pa patentë”, Dren Abazi zbulon “sekretin” në “Top Arena”: Vëllai më ka prishur punë

Këngëtari Dren Abazi ka folur në “Top Arena” për jetën e tij personale, ku me shaka tha se vëllai i ka prishur “punë” me vajzat. Ai tregoi ndër të tjera se për 10 vite i ka dhënë makinës pa patentë. Abazi zbuloi edhe rreth shumë që ndodhet në llogarinë e tij bankare. “Vëllai më ka […]
Një dasmë së shpejti mes Heidit dhe Romeos? Ish-banorja e BBV: Kemi takuar familjarët, propozimi…

Një dasmë së shpejti mes Heidit dhe Romeos? Ish-banorja e BBV: Kemi takuar familjarët, propozimi…

Heidi Baci zbuloi se pret një propozim nga Romeo në mënyrë që të realizojnë dasmën e tyre. Çifti, i cili u njoh brenda shtëpisë së Big Brother VIP, po përjeton një romancë dhe të dy duken më të lumtur se kurrë. Baci tha se ka takuar familjarët e Romeos, ndërsa së shpejti pret që të […]
“Projekte me Romeon”/ Hedi Baci në “Top Arena”: Ja kush fshihet pas…

“Projekte me Romeon”/ Hedi Baci në “Top Arena”: Ja kush fshihet pas…

Heidi Baci ishte e ftuara speciale mbrëmjen e sotme të “Top Arena”. Ajo zbuloi se pas daljes nga Big Brother VIP është marrë me projekte të cilat i ka në plan, me partnerin e saj Romeo Veshajn. “Kam ardhur në formë. Romeo fshihet pas zgjedhjes së veshjes sime sonte. Jeta pas BBV… kam dashur të […]
Dua Lipa nuk e fsheh më, publikon fotot e para në Instagram me të dashurin e saj

Dua Lipa nuk e fsheh më, publikon fotot e para në Instagram me të dashurin e saj

Dua Lipa ka postuar fotot e saj të para në Instagram me të dashurin Callum Turner pas fundjavës së tyre të egër të festës në Glastonbury . Këngëtarja shqiptare kryesoi skenën Piramidale të festivalit të premten mbrëma dhe qëndroi atje gjatë gjithë fundjavës për të festuar me 34-vjeçarin. Duke ndarë një rrymë fotografish të udhëtimit […]
Bota e kinemasë në zi, ndahet nga jeta skenaristi i njohur dhe fituesi i çmimit “Oscar”

Bota e kinemasë në zi, ndahet nga jeta skenaristi i njohur dhe fituesi i çmimit “Oscar”

Bota e kinemasë botërore ndodhet në zi pas ndarjes nga jeta të regjisorit dhe skenaristit të njohur Robert Towne. Regjisori dhe skenaristi amerikan ka vdekur në moshën 89-vjeçare në Los Angeles, i rrethuar nga familjarët e tij, siç e ka konfirmuar publicistja i tij, e cili nuk ka specifikuar shkaqet e vdekjes. Towne fitoi çmimin […]
FOTO/ Rita Ora nuk përmbahet, këngëtarja shqiptare i tregon të gjitha me fustanin transparent në koncert

FOTO/ Rita Ora nuk përmbahet, këngëtarja shqiptare i tregon të gjitha me fustanin transparent në koncert

Rita Ora duket se ka rrëmbyer të gjithë vëmendjen në koncertin e organizuar nga grupi Girls Aloud në Londër. Këngëtarja shqiptare ka zgjedhur që të mos përmbahet, me 33-vjeçaren që ka veshur një fustan transparent, teksa pozon përpara fotografëve para fillimit të koncertit. Poshtë fustanit ajo kishte veshur vetëm një palë të brendshme, teksa pjesën […]
Erdit Asllanaj në një lidhje të fshehtë? Ja si përgjigjet aktori në “Top Arena”

Erdit Asllanaj në një lidhje të fshehtë? Ja si përgjigjet aktori në “Top Arena”

Aktori i njohur i “Portokalli”, Erdit Asllanaj, ishte i ftuar në “Top Arena”, i cili përveç futbollit, foli dhe për jetën e tij personale. Në intervistën e vërtetë apo gënjeshtër me moderatoren Alesia Bamin, ai mohoi se ishte në një lidhje të fshehtë. Alesia: Ke një të dashur të fshehtë? Erditi: E pavërtetë. Alesia: Po […]
“Shoqen ta bëjnë dashnore”/ Stresi i ashpër me ndjekësit: Nuk guxon njeriu të publikojë foto

“Shoqen ta bëjnë dashnore”/ Stresi i ashpër me ndjekësit: Nuk guxon njeriu të publikojë foto

Reperi i njohur Stresi, ose me emrin real Arkimed Lushaj, ka reaguar ashpër në rrjete sociale. Kjo ka ardhur si pasojë e një videoje që ai ka publikuar dhe komenteve të shumta që ka marrë. Në video shfaqet një vajzë, gjë që me sa duket ka shtuar spekulimet. Në një Instastory ai shkruan se nuk […]
“35 mijë euro në javë për të dashurat dhe berberin”, Cristiano Ronaldo ankohet për shpenzimet e djalit të tij

“35 mijë euro në javë për të dashurat dhe berberin”, Cristiano Ronaldo ankohet për shpenzimet e djalit të tij

Intervista e Cristiano Ronaldos për “Will to Act” në të cilën ankohet për shpenzimet e djalit të tij të madh është bërë virale në rrjet. “Ai shpenzon mbi 35 mijë euro në javë për prerje flokësh, veshje, restorante dhe për të dashurat e tij. E di që është i ri dhe dëshiron gjithçka, por mendoj […]
Me avionë privatë në qendrën stërvitore gjermane, jeta luksoze e grave dhe të dashurave të futbollistëve të Anglisë (Fotot)

Me avionë privatë në qendrën stërvitore gjermane, jeta luksoze e grave dhe të dashurave të futbollistëve të Anglisë (Fotot)

Gratë e të dashurat e futbollistëve të Anglisë ishin fotografuar sot që uleshin me avionë ‘charter’ në aeroportin Erfurt-Weimar prane qendrës stërvitore për të kaluar ditën me futbollistët, para ndeshjes së tyre çerekfinale kundër Zvicrës. Tre avionë të vegjël ishin prenotuar për të sjellë partneret e futbollistëve ishin ngritur pak pas njëri-tjetrit në Dusseldorf dhe […]
Të ushqyerit shëndetshëm në stinën e nxehtë të verës, nutricionistja jep këshillat e saj

Të ushqyerit shëndetshëm në stinën e nxehtë të verës, nutricionistja jep këshillat e saj

E ftuar nëpërmjet një lidhje telefonike për “Live from Tirana” ishte nutricionistja Hyrida Basha për të folur rreth ushqimeve që ne duhet të konsumojmë në stinën e verës. Të gjithë e dimë se duhet të evitojmë diellin dhe të qëndrojmë të hidratuar gjatë stinës së verës, por ka shumë që neglizhojnë mënyrën si ushqehen dhe […]
“Kristi më ndihmoi të hiqja emocionet”/ Çfarë ndodhi mes ish-finalistit të BBV dhe velinës?

“Kristi më ndihmoi të hiqja emocionet”/ Çfarë ndodhi mes ish-finalistit të BBV dhe velinës?

Ish-finalisti i BBV, Kristi Dragod duket se ka pasur një komunikim me velinën e Top Channel, gjë që ka tërhequr vëmendjen e Ed Manushit. Sapo hyri në “Top Arena” ai së bashku me velinën u pyet në lidhje me situatën e krijuar mes tyre. Ed Manushi: Kejsi çfarë të tha se ju pashë? Ta kërkoi […]
Top Arena/ Manushi vë në siklet Meri Shehun: Çfarë ka ndodhur, sot je ndryshe…

Top Arena/ Manushi vë në siklet Meri Shehun: Çfarë ka ndodhur, sot je ndryshe…

Moderatori i “Top Arena” Ed Manushi ka vënë në siklet Meri Shehun. Teksa i përmendi veshjen, ai tha se sot ish-banorja e BBV është ndryshe. Kjo gjë u pohua nga Meri Shehu, që vijoi më pas me më tej detaje. “Më ndodhin edhe mua gjëra të bukura gjatë jetës. Pavarësisht se jam veshur me të […]
VIDEO/ Më të dashuruar se kurrë, puthje pasiononte mes Dua Lipës dhe partnerit të saj në një klub nate

VIDEO/ Më të dashuruar se kurrë, puthje pasiononte mes Dua Lipës dhe partnerit të saj në një klub nate

Dua Lipa duket se po shijon romancën e saj me Callum Turner, me të cilin nuk heziton të dalë as në publik. Mediat britanike zbulojnë se çifti ka qëndruar në një klub deri në orët e para të mëngjesit duke pirë alkool dhe duke u argëtuar në New York. Prestigjiozja britanike “The Sun” gjithashtu ka […]
Top Arena/ Roza Lati rrëfen banoren me të cilën nuk ka asnjë kontakt pas përfundimit të Big Brother VIP

Top Arena/ Roza Lati rrëfen banoren me të cilën nuk ka asnjë kontakt pas përfundimit të Big Brother VIP

Ish-banorja e Big brother VIP 3, Roza Lati ishte pjesë e panelit të Top Arena këtë të shtunë. Erjola: Të kemi parë korridoreve të topit, mos ke ndonjë projekt? Roza: Momentin që do të kemi diçka konkrete për ta folur dhe gëzuar do të prononcohem për momentin po e lë pezull sepse është më profesionale […]
Top Arena/ U përplasën në BBV, Eva Alikaj flet hapur: Kam telefonuar Luiz Ejllin, më tha që…

Top Arena/ U përplasën në BBV, Eva Alikaj flet hapur: Kam telefonuar Luiz Ejllin, më tha që…

Aktorja Eva Likaj, ish-banore e Big Brother VIP e ftuar në Top Arena rrëfeu se nuk ka raport me asnjë nga ish-banorët. Ajo tha se një herë telefonoi Luiz Ejllin, pasi një vajzë e vogël i kërkoi numrin e tij Efi: Ke raport me ndonjë nga ish banorët? Eva Alikaj: Me asnjë, me Fotininë pata […]
Top Arena/ Zamira Kita: Kemi një Kombëtare që duhet të krenohemi, kam bërë tifo që në moshën 11-vjeçare për…

Top Arena/ Zamira Kita: Kemi një Kombëtare që duhet të krenohemi, kam bërë tifo që në moshën 11-vjeçare për…

Bled Mane dhe Rike Roçi intervistuan live për Top Arena aktoren Zamira Kita, ndërsa ndodheshin në Korçë. Zamira Kita: Ndeshjen me Italinë e kam parë në Francë dhe takuam disa shqiptarë që organizoheshin në një lokal se s’donim ta shihim vetëm, e pamë me shumë gëzim, u çmendëm nga kënaqësia, u përfaqësuan mirë edhe barazimi […]
“Mamanë s’ta zëvendësoj dot, por të premtoj që…”, vjehrra prek me fjalët për Ana Likën në S’e Luan Topi

“Mamanë s’ta zëvendësoj dot, por të premtoj që…”, vjehrra prek me fjalët për Ana Likën në S’e Luan Topi

Aktorja Ana Lika, gjatë një interviste në S’e luan Topi mori një mesazh nga mamaja e partnerit të saj, Bjordit, Antoneta Nushi. Ajo i tha se të ëmën nuk e zëvendëson dot, por do të jetë pranë saj në momentet më të vështira. Ana Lika: Më ke hyrë në zemër, ky raport u forcua në […]
Top Arena/ Meri Shehu kërkohet më shumë në….çfarë tregojnë të dhënat në Google

Top Arena/ Meri Shehu kërkohet më shumë në….çfarë tregojnë të dhënat në Google

Të dhënat e Google tregojnë se astrologia Meri Shehu është më e kërkuar në qytetet Vlorë dhe Lezhë. Eksperti Tomi Kallanxhi tha se astrologia është më e kërkuar në këto qytete të vendit. Kjo është komentuar me të qeshura nga ana e astrologes, në studion e Top Arena. Top Channel Burimi
Top Arena/ Eksperti zbulon futbollistin e Kombëtares më të kërkuar në Google: Nuk krahasohet me asnjë tjetër

Top Arena/ Eksperti zbulon futbollistin e Kombëtares më të kërkuar në Google: Nuk krahasohet me asnjë tjetër

Eksperti Tomi Kallanxhi zbuloi futbollistin e Kombëtares më të kërkuar në Google. Tomi Kallanxhi: Elseidi është më i kërkuar sot për sot nga Kombëtarja, ai ka një pikë që nuk krahasohet me asnjë tjetër, nga skandali. Ed Manushi: Ai ka hyrë në këto memet e rrjetit.             Top Channel Burimi