“Projekte me Romeon”/ Hedi Baci në “Top Arena”: Ja kush fshihet pas…

“Projekte me Romeon”/ Hedi Baci në “Top Arena”: Ja kush fshihet pas…

Heidi Baci ishte e ftuara speciale mbrëmjen e sotme të “Top Arena”.

Ajo zbuloi se pas daljes nga Big Brother VIP është marrë me projekte të cilat i ka në plan, me partnerin e saj Romeo Veshajn.
“Kam ardhur në formë. Romeo fshihet pas zgjedhjes së veshjes sime sonte. Jeta pas BBV… kam dashur të marr veten. Jam marrë me gjërat e mia në Itali dhe disa projekte me Romeon”, tha Heidi.

Top Channel
Burimi