Nuk përmbahen në publik, e dashura Robert Berishës poston videon nga pushimet

Nuk përmbahen në publik, e dashura Robert Berishës poston videon nga pushimet

E dashura e Robert Berishës, Ana Skrel, nga Ulqini ka ndarë disa momente nga pushimet e tyre. 23-vjeçarja ka publikuar një moment intim, ku Berisha shihet nga pas, duke e përqafuar.
Duket se videoja u shpërnda menjëherë dhe postimi u fshi nga të dy protagonistët.
Kujtojmë se Robert Berisha ishte banor i Ferma VIP dhe la në mes spektaklin, pas një telfonate surprize nga e bija me Nora Istrefin, Renee.Pas kësaj surprize, moderatorja Fjoralba i ka treguar për posterin që prej ditësh qarkullon në rrjet se ai ishte pjesë e një koncerti.
Roberti ka thënë se menaxheri i tij duhej ta kishte anulluar, por Fjoralba e informoi se është detyra e tij ta anullojë koncertin ose të braktisë garën.
Burimi