showbiz

“Ia kam frikën”/ Luizi flet hapur, kujt i trembet për finalen e “Big Brother VIP”

Këngëtari Luiz Ejlli ka treguar ditën e sotme se kujt i trembet për finalen e “Big Brother VIP”.

Gjatë një bisede me Kristin dhe Qetsorin, duke iu drejtuar këtij të fundit, Luizi tha se ia ka frikën këngëtares Nita Latifi.

Ai theksoi se i trembet Nitës për shkak se ajo tërheq audiencën e Kosovës.

“Unë Nitës ia kam frikën, vetëm… frikën, domethënë them kalon ajo vetëm se është nga Kosova, se kështu si qëndrim të dy keni katër muaj. Nga vjetërsia jeni të dy njësoj”, Deklaroi Luizi./ LajmiDites.com

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button