sport

Nagelsmann refuzon stolin e Chelsea-t, ja 3 kandidatët e mundshëm

Aventura e dytë e Frank Lampard në stolin e Chelsea ka nisur si mos më keq. “Blutë e Londrës” nuk njohin asnjë fitore dhe as një barazim në katër ndeshjet e para të tij.

Lampard u ul në stolin e Chelsea përkohësisht dhe në verë vendin e tij mund ta zërë dikush tjetër. Emri i Julian Nagelsmann qarkullon në media për të marrë drejtimin e klubit anglez.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button