showbiz

Luizi dhe Efi dy finalistët e parë, kush e meriton fitoren?

Në televotim me Dean, Luizi sonte u shpall finalisti i parë i “Big Brother VIP Albania”.

Efi, Kiara dhe Bledi ishin në televotim, teksa Qetsori si lideri i shtëpisë pati një avantazh në lojë.

Ai vendosi ta qonte veten në televotim bashkë me treshen për finalistin apo finalisten e dytë.

Efi ishte banorja më e votuar për të shkuar në finale.

Kiara dhe Bledi u eliminuan ndërsa Qetsori vazhdoi lojën.

Luizit dhe Efit, do të i bashkohen edhe dy banorë të tjerë.

Finalja e madhe mbahet me 6 maj, teksa finalistët fitojnë nga 10 mijë euro, kurse finalisti 100 mijë euro.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button