showbiz

“Zbulohet” çfarë do ketë zarfi i kuq për Oltën

Në shtëpinë e Big Brother VIP ditën e djeshme ka mbërritur një zarf i kuq për Oltën.

Zarfi është për Oltën pas fitores së saj në lojën me litar, prova e radhës në të cilën vëllai i madh i vendosi banorët.

Sipas rregullave, kush fitonte, do kishte një avantazh në lojën në shtëpi. Grupi i Luizit e humbi pasi Jona zgjidhi litarin që ishte e detyrueshme ta mbante lidhur.

Të gjithë aludojnë për zarfin e kuq se çfarë avantazhi do ketë Olta dhe janë dhënë lloj-lloj variantesh.

Por ndërkaq thuhet se Olta do ketë mundësinë që të zëvendësoje personat e nominuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *