showbiz

“Jam shtatzënë”, Kiara befason Luizin në shtrat: Papritur, siç të erdhi puthja

Luizi i bëri Kiarës dje për Shën Valentin një nga surprizat më të bukura të jetës së saj.

Ai performoi për moderatoren këngën që e kishte shkruar posaçërisht për të dhe historinë e tyre brenda shtëpisë së Big Brother.

Nuk munguan as fjalët “Të dua, jam më e lumtura në botë” në momentin emocionues të dyshes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *