Barca konfirmon: Po negociojmë për Pogban

Drejtori i Barcelonës, Ariedo Braida, ka pranuar se ai ka mbajtur bisedime me Juventusin për një transferim potencial të Paul Pogbas. Francezi vazhdimisht është lidhur me një largim nga Serie A dhe PSG ka qenë skuadra favorite për të. “Na pëlqen Pogba, na pëlqen shumë. Të gjithë klubet e mëdha e duan një kampion sikur […]

Gjurmimi nëpërmjet IP-së, çfarë duhet të dimë…

Çdo kompjuter ka një adresë unike, përmes së cilës mund të zbulohen informacione private, si vendndodhja dhe aktivitetet që kryen online një përdorues. Mësoni se si mund t’ju gjurmojnë nga çdo cep i botës Emërtimi i uebit është i gjerë. Por edhe pse fjalët bëhen shpesh shumë të përhapura, njerëzit ndonjëherë nuk ia dinë kuptimin […]

Vip

Sa vjet i ka mbushur sot Shpat Kasapi? (Foto)

Shpat Kasapi llogaritet si mashkulli më simpatik i estradës. Përveç se sjellë këngë hite ai gjithashtu diskutohet nga mediat rozë edhe për jetën private. Që nga ndarja me bukuroshen Afërdita Dreshaj, këngëtari shkupjan më nuk ka dashur të zyrtarizoj lidhjet e tij, por së fundi ai duket se prapë po e shijon dashurinë, transmeton Telegrafi. Por këngëtari […]

Maqedoni, përleshje e armatosur në Kumanovë; ngjarja në lagjen me shqiptarë

Të shtëna të shumta kanë tmerruar për rreth dy orë banorët e Kumanovës, në Maqedoni, mëngjesin e së shtunës. Krismat me armë zjarri dhe helikopterët që kanë fluturuar mbi qytet kanë krijuar një atmosferë lufte. Sipas informacioneve të para, bëhet fjalë për një përleshje të armatosur që ka nisur rreth orës 5 të mëngjesit mes […]

Poll

Sayfalar

Unauthorized copying of recipes on this site is prohibited.
iPortal Kodlayan: Özer Gül